Rubriky

Vítejte!

Vítám Vás na mých stránkách o masážích....

něco málo o mě.....já sama masáže miluji a ráda dělám co mě baví tudíž jsem se rozhodla těšít i ostatní mou prací....a tak Vám dnes nabízím jako akreditovaný masér s diplomem okruh masaží kde si vybere člověk hledající uvolnění od napnutých svalů stejně jako další hledající jen relax a pohodu.
V dnešní uspěchané době věřím, že masáže jsou výbornou relaxací a úlevou pro nás všechny.

Samozřejmě masáže jsou dnes běžné a potřebné pro všechny a tak i já masíruji jak ženy tak muže. Nemusíte se ostýchat, na masáži jste vždy sama pokud přijdete ve dvou také není problém. Partner či kamarádka se u mě posadí a počkají na Vás či na svou masáž.

Prosím choďte na masáže vždy včas a případně neváhejte zavolat a změnit termín návštěvy pokud Vám náhle nevyhovuje či onemocníte. Ani s malým nachlazením na masáže nechoďte, jelikož masáže Vám nemoc jen rozjedou rychleji a spíše ublíží Vám i mě.


Těším se na Vaši návštěvu mého salónu.
Neváhejte mě kontaktovat na tel.čísle: 777 051520 ráda se Vám budu věnovat během týdne v odpoledních hodinách, dopolední hodiny jsou na domluvě (jelikož mé děti chodí do školky prvním rokem jde o to, aby byli zdrave ). O víkendech pracuji také přes celý den po předchozí domluvě.
Pro masáž jsou odpolední hodiny nejlepší, protože pak uz mužete jen odpočívat a relaxovat, jak je známo, každá dobrá masaž tělo i unaví a proto je dobré naordinovat si poté odpočinek.
IMG_8911.JPG
Masáže a pedikůra přerušeny z důvodu rozhodnutí státu...po uvolnění budou opět v provozu.
Poukazy zakoupené k vánocům platné pouze do konce dubna jsou automaticky prodlouženy do konce června nyní. Děkuji a budu se na Vás opět těšit.
KDY JSOU MASÁŽE VHODNÉ
Masáže jsou vhodné pro každého bez omezení věku a pohlaví. Masáže pomohou řešit problémy s bolestmi zad a končetin, nebo přinesou relaxaci a uvolnění každému, kdo se nechá hýčkat příjemnými pocity vyplývajícími z masáže. Masáže díky svým blahodárným účinkům poskytují regeneraci a celkovou relaxaci.
NEVHODNE:
Masáže by se měli vyvarovat lidé se záněty a virovým či nádorovým onemocněním, krečových žilách či těhotenství.
Pokud si nejste jisti, zda jsou pro vás masáže vhodné, neváhejte nás kontaktovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one