Čokoládová masáž

images (1).jpg
ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

- tato masáž je masáž je považována za královnu mezi masážemi. Je určená zákazníkům, kteří požadují maximální odpočinek a relaxaci celého těla. Tato čokoládová masáž obsahuje očistu těla peelingem, poté relaxační masáž speciální masážní čokoládou a závěrem čokoládový zábal celého těla.

Jedinečný regenerační celek působí na všechny smysly lidského těla. Čokoládová masáž patří k výjimečným terapiím, uvolňuje namožené svalstvo a navozuje pocit dobré nálady a spokojenosti.
Čokoláda obsahuje důležité vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty potřebné pro lidský organizmus. Díky masáži pokožka tyto látky vstřebává, masáž zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou s vůní po čokoládě. Účinná látka theobromin zlepšuje činnost srdce. Čokoláda napomáhá k odplavení toxických látek z těla, detoxikací dochází k regeneraci a výraznému omlazení pokožky. Čokoládová masáž navíc působí k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu hormonů radosti, zejména endorfinů a serotoninu, což napomáhá k zlepšení nálady.

Po čokoládové masáži Vás čeká voňavé zakončení ve formě harmonizujícího a jemně stimulačního čokoládového zábalu, který Vaše tělo i mysl dokonale uvolní… Vůně čokolády z těla Vás bude provázet celý den i dva.

Indikace, účinky:

-působí proti stresu, povznáší náladu
-živiny v čokoládě snižují bolesti hlavy, zlepšují soustředění
-podporuje správnou činnost nervů
-působí proti stresu, napětí
-antioxidační látky v čokoládě zpevňují a regenerují cévy, čímž omezují vznik srdečních onemocnění
-vyhlazuje a zjemňuje pokožku
-detoxikuje organismus

Kontraindikace, kdy není vhodná:

-alergie na čokoládu
-infekční a horečnaté onemocnění
-kožní infekce
-těhotenství
-záněty
-nachlazení
images.jpg
KDY JSOU MASÁŽE VHODNÉ
Masáže jsou vhodné pro každého bez omezení věku a pohlaví. Masáže pomohou řešit problémy s bolestmi zad a končetin, nebo přinesou relaxaci a uvolnění každému, kdo se nechá hýčkat příjemnými pocity vyplývajícími z masáže. Masáže díky svým blahodárným účinkům poskytují regeneraci a celkovou relaxaci.
NEVHODNE:
Masáže by se měli vyvarovat lidé se záněty a virovým či nádorovým onemocněním, krečových žilách či těhotenství.
Pokud si nejste jisti, zda jsou pro vás masáže vhodné, neváhejte nás kontaktovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one