Indická masáž hlavy

1._Indicka_masaz_hlavy.jpg
images (14).jpg
images (16).jpg
INDICKÁ ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY

Jde o léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horních částí paží. Ulevuje od napětí a každodenního stresu. Velmi problematickou partií je krční páteř, která trpí nedostatkem pohybu v kombinaci dlouhodobě strnulou polohou hlavy.
Technika masáže je i masáží pokožky a vlasů, záleží na Vaší volbě zda použijeme výborný kokosový bio olejíček od renomované značky či bude masáž prováděna jen na sucho.
Každopádně upozorňuji, že u této masáže je nutné se připravit na rozcuchání učesu:)

Napjaté krční svaly jsou častou příčinou bolestí hlavy. Postupně dochází k bolesti zad, tlačení v očích, neostrému vidění, migréně. Na hlavě je mnoho nervových zakončení, proto je masáž hlavy vnímána jako báječný a slastný zážitek, lék na bolesti hlavy, očí a napětí ve svalech krku a ramen. Zlepšuje též kvalitu vlasů. Navodí maximální relaxaci a uvolnění. Dospělí se při indické masáži hlavy uvolní od vysokého tempa, stresu. Zbaví se fyzického i psychického napětí, nervozity, pocitu vyčerpanosti, úzkosti, deprese a tísně. Ustoupí bolesti hlavy, odstraní se ztuhlost šíje, ramen a krku, zmizí únava očí, zlepší se spánek, koncentrace a duševní svěžest. Nervový a imunitní systém je odolnější, lépe pracuje oběhový, dýchací i lymfatický systém. Při pravidelné aplikaci se výrazně vylepší kvalita, hustota a celkový vzhled vlasů, protože masáž prokrvuje pokožku hlavy a vyživuje vlasové kořínky.

Pro seniory je indická masáž hlavy blahodárná a oblíbená nejen pro výše uvedené zdravotní účinky, ale také proto, že se masáží jemně a šetrně spouští ozdravný a regenerační proces Starší lidé jsou většinou také více ostýchaví a zvyklí na svou osobní intimitu, proto velmi vítají, že můžou při této proceduře zůstat oblečení. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.

Indikace, účinky :

-pomáhá při odstranění depresí, úzkosti, podrážděnosti
-zbavuje stresu a napětí
-napomáhá od bolesti hlavy, při obtížích typu migréna, při poruchách spánku, nespavosti, hučení v uších, zmírňuje oční napětí
-obnovuje kloubní pohyblivost krku a ramen
-zlepšuje funkci imunitního systému
-okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, působí jako prevence stárnutí, podporuje činnost nervového systému
-výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, dochází k povzbuzení růstu vlasů
-pomáhá zklidnit hyperaktivní děti, navodit harmonii, pohodu a rovnováhu


Kontraindikace,kdy není vhodná:

-infekční onemocnění, horečka
-místní infekce nebo zánět
-při poranění nebo těsně po operaci, nehodě nebo úrazu
-nádorové onemocnění
-nemocnění cév
-epilepsie
-lupénka
3._Indicka_masaz_hlavy.jpg
KDY JSOU MASÁŽE VHODNÉ
Masáže jsou vhodné pro každého bez omezení věku a pohlaví. Masáže pomohou řešit problémy s bolestmi zad a končetin, nebo přinesou relaxaci a uvolnění každému, kdo se nechá hýčkat příjemnými pocity vyplývajícími z masáže. Masáže díky svým blahodárným účinkům poskytují regeneraci a celkovou relaxaci.
NEVHODNE:
Masáže by se měli vyvarovat lidé se záněty a virovým či nádorovým onemocněním, krečových žilách či těhotenství.
Pokud si nejste jisti, zda jsou pro vás masáže vhodné, neváhejte nás kontaktovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one