Masáž bylinnými měšci

images (8).jpg
Masáž bylinnými měšci je zařazena jak mezi relaxační, tak mezi detoxikační. V obou případech má úžasné účinky a to, jak na naše tělo, tak i na duši. Měšce jsou plněny pečlivě vybranými bylinami a jsou nahřívány v páře, čímž se síla bylinek a jejich léčivé látky aktivují. Tělo se nanesením teplého oleje a pomocí masáže přirozeně připraví na přijímání účinných látek z bylinek v měšcích.
Speciálními pohyby se potom ošetřuje celé tělo. Nejen, že cítíte vůni napařených bylin,což je velmi relaxační a uklidňující, ale zároveň Vaše pokožka reaguje na působení tepla a přijímá léčivou sílu jednotlivých bylinek. Masáž je velmi jemná a uklidňující. Pokud chcete mít nejen relaxaci, ale i očistu organismu a celkovou detoxikaci, je dobré naplánovat si bylinnou masáž měšci alespoň 2-3x po sobě, aby došlo k vyloučení většího množství škodlivin.
S ohledem na to, že klient samozřejmě musí mít vždy čerstvé nově vyrobené měšce, které nejsou levné je tato masáž i finnančně náročnější.
Momentálně používám bylinné pečetě Novoluní - navozují pocit vyrovnanosti, uvolňuje napětí a vylaďuje tok životních sil, obsahují tyto bylinky: sůl z mrtvého moře, levandule, oves, tymián, vrba bílá, melisa, měsíček.

Kontraindikace

- zhoubné nádory
- kožní hnisavé onemocnění
- křečové žíly
- záněty žil a trombóza
- infekční choroby
- poruchy krvácivosti
- akutní záněty
- epilepsie
- přecitlivělost na teplo
- alergie na byliny
images33.jpg
KDY JSOU MASÁŽE VHODNÉ
Masáže jsou vhodné pro každého bez omezení věku a pohlaví. Masáže pomohou řešit problémy s bolestmi zad a končetin, nebo přinesou relaxaci a uvolnění každému, kdo se nechá hýčkat příjemnými pocity vyplývajícími z masáže. Masáže díky svým blahodárným účinkům poskytují regeneraci a celkovou relaxaci.
NEVHODNE:
Masáže by se měli vyvarovat lidé se záněty a virovým či nádorovým onemocněním, krečových žilách či těhotenství.
Pokud si nejste jisti, zda jsou pro vás masáže vhodné, neváhejte nás kontaktovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one