Masáž lávovými kameny

images (18).jpg
images (6).jpg
stažený soubor (6).jpg
MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY - HOT STONES

Tato masáž je výborná relaxace. Základem masáže je použití speciálních havajských technik, které se ve spojení s horkými lávovými kameny mají terapeutický a relaxační účinek.

Slouží ke stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému. Prohřívá celé tělo, napomáhá k detoxikaci organismu a vyrovnává energii v těle. Je vynikající při bolestech zad a kloubů.

Masáž probíhá pomocí lávových kamenů i bez nich. Speciální lávové kameny výborně akumulují teplo a přispívají k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána k odstranění blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle.

Horké kameny stimulují oslabené partie, krevní a mízní oběh, zrychlují buněčný metabolismus, urychlují odstraňování škodlivin a toxinů, odstraňují svalové spasmy a blokády, urychlují regeneraci, prohlubují relaxaci a energetické toky v těle, prohřívají celé tělo a celkově uvolňují centrální nervovou soustavu.

Kontraindikace, kdy není masáž vhodná:

-otevřené rány a zhmožděniny
-křečové žíly
-kožní infekce
-infekční nemoci
-sluneční popáleniny
-záněty
-těhotenství
-vysoký krevní tlak
Částečná kontraindikace jsou vážné srdeční problémy v tom případě je lepší dát pouze častečnou né celotělovou masáž.
stažený soubor (5).jpg
KDY JSOU MASÁŽE VHODNÉ
Masáže jsou vhodné pro každého bez omezení věku a pohlaví. Masáže pomohou řešit problémy s bolestmi zad a končetin, nebo přinesou relaxaci a uvolnění každému, kdo se nechá hýčkat příjemnými pocity vyplývajícími z masáže. Masáže díky svým blahodárným účinkům poskytují regeneraci a celkovou relaxaci.
NEVHODNE:
Masáže by se měli vyvarovat lidé se záněty a virovým či nádorovým onemocněním, krečových žilách či těhotenství.
Pokud si nejste jisti, zda jsou pro vás masáže vhodné, neváhejte nás kontaktovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one